Hakkimizda

Rusya’ya Yapılacak Taşımacılık İşlemleriniz Emin Ellerde

Rus ortaklar ile beraber kurulan RT Lojistik, lojistik işlemlerinde en kaliteli hizmeti sunabilmek için Türkiye’de hizmetini sürdürüyor. Türkiye ve Rusya arasında bulunan yasal hakları ihlal etmeden en güvenilir şekilde lojistik işlemleri gerçekleştirilmektedir. Dünya ticaret örgütü olan Rusya, yasal değişiklikler konusunda değişim gösterebilmektedir. RT Lojistik olarak tüm değişimlerden müşterilerini anında haberdar etmektedirler.

Rusya lojistik işlemlerinde birçok farklı hizmet sağlanabilmektedir. Bunlardan biri gümrükleme işlemleridir. Şirket, ihraç edilecek ürünleri müşterilerden teslim alarak Rusya Federasyonu’na ulaştırılmasını sağlayana kadar gerekli tüm gümrükleme işlemlerini halletmektedir. Yapılacak tüm resmi işlemler büyük bir özen ile halledilmektedir. Eğer sertifika ihtiyacı duyulursa bu durum da RT Lojistik tarafından çözüme ulaştırılabilmektedir.

Elektronik, makine gibi fuarlarda Rusya ile Türkiye arasında aktif bir etkileşim mevcuttur. Fuarlarda yapılması gereken fuar taşımacılığı RT lojistik ile hızlı bir şekilde gerçekleştirilebilmektedir. Organizasyonlar için kullanılacak malzemelerin özenle taşınması ve bunun akabinde gerçekleştirilmesi gereken hizmetler için her zaman tam destek sağlanmaktadır.

Rusya kargo firmaları arasında titiz çalışması ile tercih edilenler sıralamasında en üst sıralarda yer alan RT Lojistik ile uluslar arası taşımacılık işlemleri farklı yollar ile yapılabilmektedir. Hava yolu, kara yolu, deniz yolu, demir yolu veya birkaç tanesinin ortak kullanımı ile taşımalık işlemleri güvenliğin ve hızın en üst düzeyde olacağı şekilde yapılmaktadır.

En çok nakliye işlemi İstanbul üzerinden gerçekleştirilmektedir. İstanbul Moskova nakliye çalışmaları yasal olarak belirlenen adımların hepsine uyulacak şekilde gerçekleştirilmektedir.

Özel taşımacılık işlemleri için Rusya kargo işlemleri uygulanmak isteniyorsa en uygun maliyetler çıkarılarak RT Lojistik ile çalışmak mümkündür.

İstanbul Moskova taşımacılık olsun, Rusya ile mal satın alımı veya ihracı olsun ekonomik koşulların zorlanmadan yüksek kaliteye sahip hizmetler herkes tarafından RT Lojistik aracılığı ile elde edilebilecektir. Hizmetin verildiği süreç içerisinde gümrükleme, sigortalama gibi işlemlerin en hızlı şekilde gerçekleştirilebilmesi de firma tarafından sağlanmaktadır. Sorunların çıkması durumunda en doğru ve güvenilir çözüme ulaştırmak için uzman personele sahip RT Lojistik her aşamada etkin olarak rol almaktadır..